Телепрограма на сьогодні, 24 травня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
1+1
19:30 "ТСН. Тиждень".
21:00 Х/ф "Люди Ікс: Апокаліпсис".
23:25 Х/ф "Люди Ікс. Логан: Росомаха".
1:50 Х/ф "Поділись щастям своїм", 1-4 с.
СТБ
19:00 "Слідство ведуть екстрасенси".
20:00 "Один за всіх".
22:05 "Детектор брехні".
ICTV
18:45 Факти тижня. 100 хвилин.
20:35 Х/ф "Подорож 2. Таємничий острів".
22:15 Х/ф "Рятувальники Малібу".
0:25 Х/ф "Пекло".
2:10 Х/ф "Людина-вовк".
3:50 Я зняв!
4:50 Скарб нації.
4:55 Еврика!
Новий канал
18:00 Х/ф "2012".
21:00 Х/ф "Розлом Сан-Андреас".
23:20 Х/ф "Легіон".
1:00 Вар'яти, 2 сезон, 7 еп.
2:40 Новий погляд.
3:30 Новий погляд.
3:55 Новий погляд.
4:05 Абзац!
2+2
17:05 Х/ф "К-9".
19:00 Х/ф "Вціліла".
20:45 Х/ф "Людина листопада".
22:45 Х/ф "Світ майбутнього".
0:15 Т/с "Опер за викликом", 2 сезон, 3-5 с.
2:45 "Облом.UA".
К1
19:00 "Орел і Решка. Навколо світу".
0:25 Х/ф "Звір".
2:10 "Бійцівський клуб".
3:00 Х/ф "Дорожня банда "4 лапи".
4:30 Мультфільми.
ТЕТ
17:00 Х/ф "Міцний горішок: Гарний день, аби померти".
18:55 Т/с "Одного разу в Одесі".
19:20 Т/с "Одного разу під Полтавою", 6 сезон.
19:55 Т/с "Одного разу в Одесі".
20:25 Т/с "Одного разу під Полтавою", 6 сезон.
21:00 Т/с "Одного разу в Одесі".
21:30 Т/с "Одного разу під Полтавою", 6 сезон.
22:00 Х/ф "Стівен Хокінг: теорія всього".
0:20 Т/с "Щоденники Темного", 45 і 46 с.
1:35 17+.
2:00 Теорія зради.
2:45 Т/с "Домашній арешт", 12 і 13 с.
3:35 Т/с "Віталька".
НТН
17:00 Х/ф "Проект А 2".
19:00 Х/ф "Беремо все на себе".
20:30 Х/ф "Акція".
22:10 Х/ф "Швидкість: Автобус 657".
23:55 Х/ф "Випадковий запис".
1:30 "Речовий доказ".
Інтер
20:00 "Подробиці".
20:30 Прем'єра. Х/ф "Паразити".
23:10 Х/ф "Бункер".
0:55 Д/ф "Секретні файли нацистів".
1:55 "Речдок".
3:20 "Орел і Решка. Шопінг".
Discovery Science
17:00 Пятерка лучших, 2 сезон, 1 эп. Гигантские корабли.
17:50 Пятерка лучших, 2 сезон, 2 эп. Пожарные гиганты.
18:40 Пятерка лучших, 2 сезон, 5 эп. Могучие перевозчики.
19:30 Пятерка лучших, 2 сезон, 6 эп. Мощнейшие грузовики.
20:20 Грандиозные машины Аляски, 2 эп. Арктические титаны.
21:10 Загадочные исчезновения, 3 эп. Призрачный корабль пустыни.
22:00 Загадочные исчезновения, 4 эп.
22:50 Премьера. Секреты и заговоры, 3 сезон, 6 эп. Гражданская война.
23:40 Взрывая историю, 3 сезон, 4 эп.
0:30 Как устроена Вселенная, 8 сезон, 10 эп. Космическое путешествие Земли.
1:20 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом, 5 сезон, 8 эп. Существует ли бог у инопланетян?
2:10 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом, 5 сезон, 9 эп. Бедность в генах?
3:00 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом, 5 сезон, 10 эп. Возможен ли зомби-апокалипсис?
3:50 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом, 6 сезон, 1 эп. Пришельцы внутри нас.
4:35 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом, 6 сезон, 2 эп. Живем ли мы в Матрице?
UA: ПЕРШИЙ
17:00 Д/с "Погляд зсередини".
17:35 Т/с "Епоха честі", 83 і 84 с.
19:20 Д/ф "Унікальні Галапагоські острови: Південна Америка".
20:25 Д/с "Боротьба за виживання".
21:00 Новини.
21:20 #@)?$0 з Майклом Щуром.
22:00 Х/ф "Зрадник".
0:00 Новини.
0:30 Сильна доля.
1:25 UA: Фольк. Спогади.
2:20 Погода.
2:30 Новини.
2:50 Х/ф "Гніздо горлиці".
4:35 ЕнеЇда.
Прямий
17:00 "Репортер". Новини.
17:15 "Про особисте" з Наталкою Фіцич.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 "Великий марафон" з Ольгою Шилкіною та Олександром Близнюком.
20:30 Pro військо.
20:50 "Sound Чек".
21:00 "Великі новини" з Тарасом Березовцем.
22:00 "Політична кухня".
22:30 "Владахохотала".
23:00 Повтори.
К2
18:00 Дачна відповідь.
20:30 Квартирне питання.
22:20 Майстри ремонту.
0:40 Ідеї ремонту.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Корисні поради.
4:10 М/с "Смішарики".
4:40 Мультфільми.
Індиго TV
19:15 Т/с "Агенти справедливості".
22:00 Т/с "П'ята варта".
2:15 "Життя в іншому вимірі".
3:50 "Єврочекін".
Піксель
17:10 М/с "Каю".
17:40 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
18:10 М/с "Рей і пожежний патруль".
18:40 М/с "Друзяки з джунглів".
19:10 М/с "Боббі і Білл".
19:30 М/с "Баранчик Шон".
20:00 М/с "Буба".
20:40 М/с "Смішарики".
22:10 Улюблені мультфільми.
1:50 "ТіВі Абетка".
2:30 М/с "Уроки тітоньки Сови".
3:00 Улюблені мультфільми.
МАЛЯТКО ТV
17:45 Телепродаж.
18:00 М/с "Якарі".
19:40 М/с "Кажанчик Пет".
21:00 М/с "Суперкнига".
0:00 М/с "Зоопаркова, 64".
1:40 М/с "Лис Микита".
2:00 Читаночка.
2:25 Співаночка.
3:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
3:30 Співаночка.
4:00 Читаночка.
4:25 Співаночка.
ТРК Київ
17:00 "СТН. Тижневик".
17:40 Д/с "Цивілізація Incognita".
18:10 Т/с "Віра", 23 і 24 с.
21:45 Х/ф "Ігри чемпіонів", 1 ч.
22:55 "Українська Національна Лотерея".
23:00 Х/ф "Ігри чемпіонів", 2 ч.
23:50 "Київські історії". Дайджест.
0:00 "СТН. Тижневик".
0:40 Т/с "Розслідування Мердока", 10 сезон, 3 с.
1:25 Т/с "Віра", 24 с.
3:00 Д/с "Цивілізація Incognita".
4:50 Х/ф "Ігри чемпіонів".
Fox Life
17:40 Т/с "Святой Майк", 2 сезон, 1 с.
18:25 Х/ф "Приятного аппетита!".
20:00 Т/с "Благослови этот бардак", 2 сезон, 18 с.
20:20 Т/с "Одинокие родители", 2 сезон, 21 с. "Одинокие родители".
20:45 Т/с "Мунч", 3 сезон, 4 с. "Ничего кроме правды".
21:40 Т/с "Сирена", 2 сезон, 16 с.
22:25 Т/с "Пожарная часть №19", 2 сезон, 16 с. "По ком звонят колокола".
23:05 Т/с "Пожарная часть №19", 3 сезон, 1 с. "Я знаю этот бар".
23:50 Т/с "Мунч", 3 сезон, 1 с. "Для Мунч нет ничего невозможного".
0:45 Т/с "Мунч", 3 сезон, 2 с. "Вопрос совести".
1:40 Т/с "Мунч", 3 сезон, 3 с.
2:35 Х/ф "Приятного аппетита!".
4:10 "Семейные рецепты Надии Хуссейн", 3 эп.
4:40 "Семейные рецепты Надии Хуссейн", 4 эп.