Телепрограма на сьогодні, 7 грудня, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
1+1
8:00 "Сніданок. Вихідний".
10:00 "Світ навиворіт".
10:20 Х/ф "Роман з каменем".
12:20 Х/ф "Перлина Нілу".
СТБ
8:15 "Зважені та щасливі", 9 сезон, 15 еп.
10:10 Ток-шоу "Зважся!", 15 еп.
11:10 Х/ф "Скажи лише слово", 1-4 с.
ICTV
9:00 Прем'єра. Я зняв!
9:55 Т/с "Вижити за будь-яку ціну", 6-10 с.
Новий канал
9:05 Діти проти зірок, 10 еп.
11:00 Діти проти зірок, 11 еп.
К1
9:15 М/ф "Земля до початку часів 8: Велика холоднеча".
10:45 М/ф "Земля до початку часів 9: Подорож до великої води".
12:10 М/ф "Астерікс і Обелікс: Велика бійка".
ТЕТ
9:05 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
9:35 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
12:05 М/ф "Маленький великий герой".
НТН
5:20 Х/ф "Циган", 1-4 с.
12:00 "Легенди карного розшуку".
Інтер
9:00 "Готуємо разом".
10:00 "Корисна програма".
11:00 Х/ф "Розмах крил".
Discovery Science
9:25 Как это устроено?, 20 сезон, 3 эп. Щипцы для ногтей, короткие клюшки для гольфа, ледяной сидр и водные лыжи.
9:50 Как это устроено?, 20 сезон, 4 эп. Дилижансы, дорожные рефлекторы, гончарные изделия и заказные баки для мотоцикла.
10:10 Как это устроено?, 20 сезон, 5 эп. Копии индейских трубок, питьевые фонтанчики, апельсиновый ликер и блочные луки.
10:35 Как это устроено?, 20 сезон, 6 эп. Ткани, туристические автоприцепы, шлепанцы и шлемы для мотоциклистов.
11:00 Как это устроено?, 20 сезон, 7 эп. Навесные замки, вигвамы, круассаны и сумки на колесах.
11:25 Забытая инженерия, 1 сезон, 5 эп. В поисках энергии.
12:10 Гигантские стройки, 7 сезон, 8 эп. Турецкий гигант: плотина Деринер.
UA: ПЕРШИЙ
9:30 ЕнеЇда.
10:30 Хто в домі хазяїн?
11:05 Відкривай Україну з Суспільним.
11:35 Телепродаж (на комерційних умовах).
11:50 М/с "Дуда і Дада".
Прямий
9:30 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
10:00 "Репортер". Новини.
10:10 Ток-шоу "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Акценти" з Наталкою Фіцич.
12:00 "Репортер". Новини.
12:15 "Акценти" з Наталкою Фіцич.
К2
7:30 Неймовірні зіркові долі.
10:20 Корисні поради.
12:20 Майстри ремонту.
Індиго TV
8:15 Телемагазин.
11:50 "Місія: краса".
Піксель
8:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
11:00 "Веселі саморобки".
11:40 М/с "Уроки тітоньки Сови".
МАЛЯТКО ТV
9:00 М/с "Останній з могікан".
12:00 М/с "Веселі звірята".
ТРК Київ
9:00 Д/с "Таємниці королівських вбивств", 3 с.
9:50 "Якісне життя".
10:00 "Зірковий смак".
10:50 "Веселі старти".
11:25 "Блог по-київськи".
11:30 "Світ без глянцю".
11:35 "Освітній хаб".
11:45 "Служба порятунку".
12:00 "Лікар знає".
Fox Life
9:20 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 7 сезон, 1 эп.
10:10 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 7 сезон, 2 эп.
10:55 "Семейные рецепты Надии Хуссейн", 3 эп.
11:30 "Семейные рецепты Надии Хуссейн", 4 эп.
12:00 "Семейные рецепты Надии Хуссейн", 5 эп.
12:30 "Семейные рецепты Надии Хуссейн", 6 эп.